TikriVaisiaiComicPortrait2 last.png

Apsipirkus mūsų internetinėje parduotuvėje – susisieksime su jumis, asmeniškai informuosime, kai jūsų užsakymas bus suruoštas ir jį jau bus galima atsiimti. Taip pat susisieksime ir suderinsime patogų laiką bei vietą užsakymo pristatymui.


Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje.

*Vilniaus ir Kauno mieste pristatymas nemokamas apsipirkus už 40 eurų ir daugiau, kitu atveju skaičiuojamas 3 eurų pristatymo mokestis. Atkreipiame dėmesį, kad pristatymai Kauno mieste vyksta vakarais 18-22 valandomis (apie tikslesnį laiką pristatymo dieną klientus informuoja kurjerių tarnyba).

*Į kitus miestus užsakymus siunčiame DPD kurjerių pagalba. Pristatymo paslaugos (iki durų nurodytu adresu) mokestis 10 eurų.

*Siuntimas paštomatu, autobusų siuntomis yra nemokamas apsipirkus už 50 eurų ir daugiau, kitu atveju skaičiuojamas 5eurų siuntimo mokestis.


Naudotis paštomatų paslaugomis galime tada, kai tai leidžia oro sąlygos (temperatura). Užsakymai nėra siunčiami kai temperatūra lauke yra žemesnė nei 4 laipsniai. 
 
Daugiau informacijos visada galite rasti mūsų Facebook grupėje, Facebook puslapyje, Instagram, užsiprenumeravę naujienas arba suformavus krepšelį – susisieksime ir informuosime asmeniškai.