top of page
137506738_10220001101001311_6162086927717096912_n.jpg

Sveiki atvykę!  

Kviečiame paskanauti gėrybių tiesiai iš Ispanijos. Tai kas sezoniška, tai kas šviežiausia, tai, ką valgo patys ispanai. 

 

Mus rasite naujoje parduotuvėje Sierakausko g. 34 Vilniuje 🥳

Darbo dienomis kviečiame jus užsukti 11-19, o šeštadieniais 11-16 valandomis. Taip pat esame Wolt ir Bolt svetainėse. 

Tikri vaisiai ir daržovės gali būti skirtingų dydžių, sunokimų, taip kaip ir nutinka gamtoje. Tad pirkinių krepšelio suma ir svoris bus tikslinami ruošiant jūsų užsakymą.

Siūlome užsisakyti gėrybes vienetais tiek, kiek jums reikia. Jokių minimalių kiekių nėra. Jei jums norisi gauti konkretų kiekį vienetų (pvz būtinai reikia 3 mangų) informuokite mus parašant pastabą prieš peržiūrint pirkinių krepšelį.

Visus rezervavusius informuojame asmeniškai kada galima pasiimti arba suderiname patogų laiką bei vietą atvežimui. Pristatome visoje Lietuvoje.

*Vilniaus ir Kauno mieste pristatymas nemokamas apsipirkus už 40 eurų ir daugiau, kitu atveju skaičiuojamas 5 eurų pristatymo mokestis.

*Į kitus miestus užsakymus siunčiame DPD kurjerių pagalba. Pristatymo paslaugos (iki durų nurodytu adresu) mokestis 10 eurų.

*Siuntimas paštomatu yra nemokamas apsipirkus už 50 eurų ir daugiau, kitu atveju skaičiuojamas 5 eurų siuntimo mokestis.

*Siuntimas autobusų siuntomis yra nemokamas apsipirkus už 50 eurų ir daugiau, kitu atveju skaičiuojamas 10 eurų siuntimo mokestis.


Naudotis paštomatų paslaugomis galime tada, kai tai leidžia oro sąlygos (temperatura). Užsakymai nėra siunčiami kai temperatūra lauke yra žemesnė nei 4 laipsniai. 

 

Daugiau informacijos visada galite rasti mūsų Facebook grupėje, mūsų Facebook puslapyje, Instagram, užsiprenumeravę naujienas arba suformavus krepšelį - informuosime asmeniškai. 

 

Skanaus ir į sveikatą!

bottom of page